Kanał Rss
Content
Oświadczenie z dnia 28.06.2016
28 czerwca 2016

Wrocław, 28.06.2016

Oświadczenie

 

W związku rozpowszechnianymi, nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi umów Zlecenia Emisji Reklamy w czasopismach Magnes Media sp. z o. o., a w szczególności charakteru umów długoterminowych pragniemy wyjaśnić:

– Wszystkie umowy Zlecenia Emisji Reklamy w Magnes Media zawierane są na okres obejmujący od 12 do 48 emisji, a ich całkowita treść nie przekracza jednej strony A4 oraz nie zawiera zewnętrznych załączników, tak aby zapoznanie się z treścią nie sprawiało problemu. Wyjątek stanowią umowy przedłużane z dotychczasowymi kontrahentami, umowy z Pośrednikami, Agencjami, czy Domami Mediowymi.

– Wszelkie materiały promocyjne, reklamy, oferty oraz informacje zachęcające do zakupu powierzchni reklamowych w wydawnictwach Magnes Media zawierają informacje o ilości emisji, których dotyczy dana promocja.

– Pracownicy oraz Podwykonawcy Magnes Media dochowują najwyższej staranności przy zawieraniu umów Zlecenia Emisji Reklamy w zakresie przedstawienia warunków aktualnych promocji, co dodatkowo potwierdzane jest każdorazowo mailem zawierającym podsumowanie oferty wraz z informacjami szczegółowymi, w tym dotyczącymi ilości emisji.

– Pracownicy oraz Podwykonawcy Magnes Media na życzenie Klienta zawsze przesyłają treść ostatecznej, wynegocjowanej umowy Zlecenia Emisji Reklamy w wersji elektronicznej. Umowa za pośrednictwem firmy kurierskiej jest wysyłana wyłącznie za zgodą Klienta na taki sposób obsługi, który został wprowadzony dla wygody naszych Klientów, podobnie jak u większości usługodawców masowych.

– Nasi Klienci (Przedsiębiorcy) w ramach polityki pro-klienckiej mają możliwość zmiany decyzji o zakupie reklamy w ciągu 14 dni od podpisania umowy bez ponoszenia kosztów rezerwacji powierzchni reklamowej. O takiej możliwości informuje strona internetowa wydawnictwa, oferta mailowa oraz wymiennie mail z załączoną treścią umowy, bądź koperta dostarczana przez kuriera.

– Pragnąc zachować najwyższą transparentność działań handlowych w ostatnim czasie informacja o ilości emisji, których dotyczy umowa została dodana dużą czcionką do nagłówka Zlecenia Emisji Reklamy

– Przygotowywane jest zaplecze techniczne, które umożliwi rejestrację wszystkich rozmów telefonicznych prowadzonych przez Dział Handlowy, co pozwoli na pełne udokumentowanie najwyższych standardów obsługi

Informacje naruszające dobre imię Magnes Media są rozsyłane z inicjatywy działów handlowych firm konkurencyjnych. W przypadku otrzymania takich informacji prosimy o ich przekazanie. W każdej z tych sytuacji Magnes Media będzie dochodziła obrony swojego dobrego imienia. W przypadku pytań, bądź zastrzeżeń dotyczących w/w tematu prosimy o kontakt: pr@magnesmedia.pl

 

Zespół Magnes Media

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 62 , Średnia: 1.58 na 5.00)
Loading...

Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Read previous post:
Program Promocyjny „Dajemy Słowo!”

Dla naszych nowych klientów został przygotowany specjalny program promocyjny, gwarantujący możliwość zmiany decyzji w ciągu 14 dni od podpisania Zlecenia...

Close