Kanał Rss
Content
Opinie
8 marca 2017

W Magnes Media szczególną uwagę przykładamy do opinii naszych kontrahentów, reklamodawców oraz współpracowników.

Dlatego właśnie z uwagą śledzimy wszelkie wpisy, na temat wydawanych przez Magnes Media gazet, oraz współpracy reklamowej, opublikowanych na forach internetowych, blogach, grupach dyskusyjnych oraz portalach społecznościowych i opiniotwórczych. Wyciągamy wnioski z konstruktywnych negatywnych opinii, jednocześnie ciesząc się coraz z coraz liczniejszych wpisów pozytywnych.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych pozytywnych opinii na temat Magnes Media, jakie udało nam się znaleźć w ostatnim czasie w Internecie. Liczymy na to, że opinie naszych obecnych i przyszłych współpracowników, kontrahentów oraz reklamodawców, będą po czasie równie dobre.

 

Przykładowe opinie o Magnes Media (zachowano oryginalną pisownię):

 

Byłam w Słowie na praktykach trzy miesiące, faktycznie trochę tekstów napisałam, ale nie uważam by były one słabe. Widomo, że nikt z praktykantów nie jest profesjonalistą, ale szczególnie na praktykach każdy się bardzo stara, aby artykuły były dopieszczone. Mi osobiście dało to dużą satysfakcję zobaczyć swoje teksty wydrukowane, obok tekstów innych, profesjonalnych autorów. Są rubryki stałe pisane przez naprawdę dobre osoby, które współpracują z redakcją np. prof. Natusiewicz, dr. Sutowicz, czy prawnicy z działu prawo. Nie były to jedyne praktyki na których byłam, ale za to na nich nauczyłam się chyba najwięcej. Każdy mój tekst był korygowany przed publikacją i dostawałam feedback, co jest dobrze, a nad czym muszę popracować. Praktyki są bezpłatne, to prawda, ale tego nie żałuję. Po ich zakończeniu dostałam propozycję pracy na stałe, nie przyjęłam tylko dlatego, że studiuję dziennie i rozpoczynałam jeszcze drugi kierunek. Odnosząc się do innych wypowiedzi, to szefa znałam właściwie tylko z widzenia, ale za to redaktor był zawsze bardzo miły i sympatyczny, nawet gdy było dużo pracy. Atmosfera bardzo koleżeńska, wszyscy bardzo przyjaźnie nastawieni, a co najważniejsze mimo, że byłam tylko na praktykach nikt mnie nie traktował gorzej.  
Praktykantka GoWork

 

Z Magnes Media mamy podpisaną umowę na 24 emisje reklamy w Krakowskim wydaniu gazety Słowo. Ogólnie nasza firma podpisuje wiele tego typu kontraktów reklamowych, i szczerze mówiąc współpraca z Magnes Media raczej jakoś szczególnie się pod tym względem nie wyróżniała. Właściwie jedyne co może wyróżniać ich spośród konkurencji, to ceny za tego typu usługi reklamowe, bo z tego co kojarzę były całkiem atrakcyjne. Wychodziło coś koło 500 pln przy pakiecie za 24 emisje, ale może to była tylko jakaś promocja, nie wiem. Ogólnie jednak współpraca z Magnes Media przebiegła bez większych niespodzianek jak do tej pory. Szczegółów oczywiście nie będę zdradzać, ale reklamy są publikowane zgodnie z ustaleniami, dostajemy do wglądu egzemplarz jeden, etc. Myślę więc, że możesz spróbować się z nimi dogadać.
 miriam_be forum Gazeta.pl

 

Magnes Media wydaje gazetę “Słowo” także w Krakowie, i pamiętam, że reklamowała się u nich firma, w której pracowałam przed przeprowadzką do Czewy. Nie byłam co prawda osobiście odpowiedzialna za współpracę z Magnes Media, ale robiła to moja bliska koleżanka, której biurko stało zaraz obok mojego. No i szczerze mówiąc, nie przypominam sobie, żeby ta moja koleżanka, kiedykolwiek narzekała na współpracę z Magnes Media, a ona jest raczej z tych co lubią sobie ponarzekać, więc gdyby coś nie grało, to pewnie nie omieszkała by mi powiedzieć 😛 Współpraca reklamowa z Magnes Media trwała jakiś dłuższy czas, bo co miesiąc otrzymywaliśmy od nich jeden egzemplarz gazety “Słowo Krakowa”, który oczywiście cała nasza redakcja podczas przerw przerabiała. Mi także zdarzało się mieć w rękach tą ich gazetę, i nawet czasami znalazłam tam coś ciekawego do przeczytania – takie tam nowiny lokalne, mnie osobiście nigdy to za bardzo nie interesowała.
Marta Kinia (Rubik) forum Goldenline.pl

 

Tania i skuteczna reklama, tyle że trzeba zamówić odpowiednio dużo emisji. Kontakt bardzo miły i można zmieniać bezpłatnie grafikę co miesiąc . Minusem, jest opłata za wysyłkę gazet i kuriera. Nie podoba mi się też, że jest za dużo reklam z mojej branży. 
~Pośrednictwo Finansowe Wrocław Zumi.pl

 Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress